MÖBLER / Bord / Damskrivbord 5894706
nr 589 4706
Damskrivbord
Fanérat med rosenträ, beslag i förgylld brons. Frankrike 1700-talets mitt. l 107, bredd: 58, höjd: 75 Se Bruun Rasmussen Auktion 795. Nr. 1202
måndag 29 juni 2009
kl 17:38:00